LG_Logo.svg

Alates Korea esimese kodumaise konditsioneeri tootmisest 1968 aastal on LG teinud kõvasti tööd, et olla kliimaseadmete innovatsioonis liidriks. LG on olnud pikka aega eratarbeks mõeldud kliimaseadmete müügiliider. Aastal 2008 õnnestus LG’l müüa rohkem kui 100 miljonit kliimaseadet. Kasutades ära oma pikka ja edukat kogemust eratarbe kliimaseadmete arendamises ja tootmises, on LG teinud edukat algust ka keerukamate süsteemi konditsioneeride pakkumisega.

Ettevõtte energiaefektiivsete süsteemikonditsioneeride valik võimaldab hoida sobivat temperatuuri ka suure mõõtmelistes hoonetes. Ajajooksul on LG muutunud täieliku KVVK tootevaliku pakkujaks, investeerides uutesse tehnoloogiatesse ning lisades tootevalikusse vesijahutusmasinaid, VRF süsteeme ja hooneautomaatikat. Koos laia tooteprtfelliga pakub LG ka suurepärast klienditeenindust.

LG koolitab tipptasemel sisekliima valdkonna spetsialiste oma 80’s koolituskeskuses üle maailma. LG pakub erinevaid töövahendeid projekteerijatele, kaasaarvatut valiku tarkvara, mis säästab aega ning hõlbustab seadmete valikut. Lisaks on LG mitu maailmatasemel arenduskeskust üle maailma.

Üks selline asutus on Energia Labor (Energy Lab), arendus-ja testimiskeskus põhja Prantsusmaal. Teadlased ja insenerid töötavad päevast päeva, et testida ja arendada LG tooteid nii, et ettevõte püsiks tihedas konkurentsis eesliinil. Sügavuti teostatav uurimistöö võimaldab LG’l töötada välja tooteid erinevatele turgudele. Kombineerides parimat tehnoloogiat parimate ideedega on võimalik saavutada kliendi ootusi ületav tooteportfell. Tutvuge LG-poolt pakutavate toodetega allpool.

Kataloogid 2016:

LG RAC
LG CAC
LG Accessories