LG_Logo.svg

Alates Korea esimese kodumaise konditsioneeri tootmisest 1968. aastal on LG teinud kõvasti tööd, et olla kliimaseadmete innovatsioonis liidriks. LG on olnud pikka aega eratarbeks mõeldud kliimaseadmete müügiliider. Aastal 2008 õnnestus LG’l müüa rohkem kui 100 miljonit kliimaseadet. Kasutades ära oma pikka ja edukat kogemust eratarbe kliimaseadmete arendamises ja tootmises, on LG teinud edukat algust ka keerukamate süsteemi konditsioneeride pakkumisega.

Rhossi tooted on suunatud KVVK professionaalidele.

Rhossi tehnikud ja insenerid pidevalt teevad tööd jahutuse, kütte ja ventilatsiooni toodete arendamisel mis sobivad nii eramajadesse, büroodesse, hotellidesse, tööstushoonetesse kui ka haiglatesse. Iga lahenduse puhul on Rhossi eesmärk pakkuda eeskujulikku energia efektiivsust ja kasutusmugavust. Seetõttu on Rhoss jaotanud oma tooted kolme peamisse gruppi – jahutusseadmed, soojuspumbad ja ventilatsiooni agregaadid.

Techhno-B pakub täielikku külmutusseadmete toodete nomenklatuuri- läbi seina paigaldatavaid monoblokke, roof-top seadmeid, põrandal seisvaid seadmeid, kondensaatoreid, aurusteid ja soojuspumpasid.

Kuigi lihtsalt väljendades on niisutamine vee lisamine õhule, on sellel oluline psühholoogiline kui ka keskkonna mõju. Valed niiskustasemed (kas liiga madalad või liiga kõrged) võivad põhjustada ebamugavust inimestele, kahjustada seadmeid ning materjale.