MULTI V IV Loomise Filosoofia

LG esmane eesmärk on „muuta iga keskkond vitaalsemaks“ üle maailma – eramajadest kontori ja tööstushooneteni. Muutmaks eesmärgid reaalsuseks on ettevõte väljatöötanud mitmekülgse ning innovaatilise tooteportfelli, kus leiab tipptasemel lahendused kütte, ventilatsiooni ning jahutuse probleemidele.

Üheks selliseks tootegrupiks on MULTI V IV (muutuva külmaine läbivooluga (VRF)) süsteem, mis teeb võimalikuks suurepärase tootlikkuse koos energia efektiivsusega. VRF lahendusi peetakse ühtedeks kõige mitmekülgsemateks ja võimsamateks süsteemi kliimaseadmeteks. MULTI V seadmed võimaldavad luua mugava keskkonna, säästa energiat, tagada töökindluse – seetõttu on nad esimeseks valikuks paljudel hoonete halduritel, lahenduste pakkujatel ja KVK projekteerijatel. Viimase aja tootearendus toob mitmeid nähtavaid eeliseid, nagu energia efektiivsus ja paigalduslihtsus.

Tänu olulistele parendustele KVK tehnoloogias, VRF süsteemid võimaldavad tänapäeval saavutada enneolematuid sooritusnäitajaid-rohkem võimsust vähema energia kulu juures. Vaatamata sellele jätkab LG endiselt tööd „peidetud energiakao“ eemaldamiseks, et veelgi parendada seadmete sooritusvõimet ja säästa tarbitavat energiat.

LG-l on õnnestunud tuntavalt vähendada energia kadu. Selle saavutuse värskemiaks näiteks on uus VRF seadmete põlvkond MULTI V IV. Ületades kliendi rahulolu omab uus süsteem kõiki olulisi tugevusi. Üks LG kindel uskumus on see, et selleks, et olla parim, peab kliendile pakkuma parimat. Varustatud innovaatiliste ja maailmas esimeste tehnoloogiatega, võib MULTI V IV pidada maailma parimaks VRF süsteemiks.

Multi V 5 kirjelduse leiab kataloogist

Multi V catalogue 2017-38
Multi V 1